מעקבי שטח

ביצוע מעקב יכול להידרש בסיטואציות שונות ולעיתים גם נדרש לבצעו כפעילות משלימה (למשל – עיגון ממצאים שעלו בחקירה בראיות מצולמות או מוקלטות, לרבות ווידאו ).

אנו בחברת מור-טל חקירות פועלים לביצוע מעקבים עוד מראשית דרכנו. החוקרים המבצעים את המעקבים הינם חוקרים מיומנים ביותר, המספקים תוצאות מרשימות ואיכותיות ביותר בפעילות המעקב.

יודגש, כי חלק מצוותי המעקב צברו ניסיון במסגרות ממשלתיות שונות – קודם לעיסוקם כחוקרים פרטיים.

מקצועיותם של העוקבים משתקפת אף בדו"חות החקירה המתגבשים כהמשך לפעילות המעקב עצמה ואשר מתעדים את פעילות השטח.

כמו כן, ביצוע פעילות הכנה מקצועית ויעילה, קודם למעקב עצמו, הינה קריטית ביותר ולרוב אף מכריעה את הצלחת המעקב – על כל מטרותיו. מעבר לכך, פעילות ההכנה למעקב מייעלת ואף מקצרת מאוד את הביצוע המעשי של המעקב, שכן חוסכת זמן מיותר והוצאות מיותרות – ולפיכך חוסכת גם את העלויות ללקוח.

פעמים רבות, לקוחותינו סבורים מלכתחילה כי מן ההכרח לבצע מעקב כפעילות שטח – בשילוב עם פעולות חקירתיות נוספות שאינן מעקבים בשטח, וזאת על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אמנם, בפעול בהרבה מקרים אין צורך בשילובם של כמה פעילויות יחדיו שכן די בפעילות מסוימת – הנעשית באופן ממוקד ותכליתי – על מנת להגשים את מטרת החקירה או המעקב.

בהמלצת חוקרינו ובשיתוף פעולה עם לקוחותינו, נרקמת תכנית הפעולה המיטבית והמותאמת במיוחד לצרכי הלקוח ובכך נמנעת הימשכות מיותרת של החקירה וכן נחסכות עלויות שאין בהן צורך.